قوانین و مقررات


- با ثبت نام و استفاده از خدمات دِتال قوانین آن را قبول می کنید
- دِتال تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد .
- کاربران هنگام ثبت نام و سفارش باید از نام حقیقی خود استفاده کنند و استفاده از کلمات نامناسب و نادرست به عهده کاربر بوده و می تواند منجر به مسدود - شدن حساب کاربری فرد شود .
- شماره تماس شما که هنگام ثبت نام آن را وارد می کنید به عنوان نام کاربر شما در سیستم ثبت شده و هر فرد حقیقی فقط مجاز است با یک شماره در سامانه ثبت نام کند .
استفاده از کلمات رکیک در بخش نظرات ممنون می باشد و باعث مسدود شدن حساب کاربر خواهد شد .
- مسئولیت وارد کردن اطلاعات نادرست نظیر آدرس ، نام و … هنگام ثبت سفارش بر عهده خریدار می باشد .
- دِتال هیچ گونه مسئولیتی در قبال کیفیت غذا و یا محصولاتی که از فروشگاه های طرف قرارداد دِتال خریداری می کنید نداشته و صرفا نماینده ای جهت ارتباط آسان تر و راحت تر خریداران گرامی با فروشندگان می باشد .
- زمان معین شده برای تحویل سفارش شما حدودی بوده و ممکن است سفارش شما با اختلاف ۱۵ دقیقه زودتر و یا دیرتر به دست شما برسد .
- کاربران گرامی صرفا زمانی می توانند سفارش خود را کنسل کنند که وضعیت سفارش در حالت منتظر تایید اپراتور باشد . در صورتی که سفارش به رستوران و یا فروشگاه مربوطه جهت آماده سازی ارسال شده باشد امکان انصراف از سفارش وجود ندارد .
- تمامی اطلاعات ، عکس ها ، توضیحات ، طرح های گرافیکی و … که در اپلیکیشن و وبسایت دِتال مورد استفاده قرار گرفته است اختصاصی بوده و هرگونه کپی بردای و یا استفاده بدون مجوز از آن ها پیگرد قانونی خواهد داشت .
- دِتال این اختیار را دارد که در هر زمانی نسبت به بروزرسانی قوانین ارائه خدمات اقدام کند .